Shehu Shagari Way, Central District Abuja

Honorable Chief Judge

John T. Tsoho

Honourable Justice

B. F. M NYAKO – (Abuja Division)

Honourable Justice

M. LIMAN – (Lagos Division)

Honourable Justice

S. SAIDU – (Lagos Division)

Honourable Justice

A. O. FAJI – (Lagos Division)

Honourable Justice

A. L. ALLAGOA – (Kano Division)

Honourable Justice

I. N. BUBA – (Enugu Division)

Honourable Justice

B. O. KUEWUNMI – (Sokoto Division)

Honourable Justice

M. G. UMAR – (Benin Division)

Honourable Justice

A. R. MOHAMMED – (Abuja Division)

Honourable Justice

R. M. AIKAWA – (Lagos Division)

Honourable Justice

P. I. AJOKU – (Ibadan Division)

Honourable Justice

S. M. SHUAIBU – (Calabar Division)

Honorable Justice

A. A. OKEKE – (Uyo Division)

Honourable Justice

Z. B. ABUBAKAR – (Kaduna Division)

Honourable Justice

I. M. SANI – (Port Harcourt Division)

Honourable Justice

I. E EKWO – (Abuja Division)

Honourable Justice

C. M. A OLATOREGUN – (Lagos Division)

Honourable Justice

M. A. ONYETENU – (Lagos Division)

Honourable Justice

S. YAHUZA – (Dutse Division)

Honourable Justice

O. E. ABANG – (Abuja Division)

Honourable Justice

R. N. OFILI-AJUMOGOBIA (***** Division)

Honourable Justice

I. B. GAFAI -(Awka Division)

Honourable Justice

F. A. OLUBANJO – (Akure Division)

Honourable Justice

I. L. OJUKWU – (Abuja Division)

Honourable Justice

B. O. QUADRI – (Maiduguri Division)

Honourable Justice

B. G. ASHIGAR – (Ilorin Division)

Honourable Justice

E. A. OBILE – (Port Harcourt Division)

Honourable Justice

C. J. ANEKE – (Lagos Division)

Honourable Justice

D. U. OKOROWO – (Lokoja Division)

Honourable Justice

M. T. SALIHU – (Owerri Division)

Honourable Justice

OLUREMI OMOWUNMI OGUNTOYINBO – (Lagos Division)

Honourable Justice

PHOEBE MSUEAN AYUA – (Abakaliki Division)

Honourable Justice

NGANJIWA HYELADZIRA AJIYA – (Lokoja Division)

Honourable Justice

D. V. AGISHI – (Jos Division)

Honourable Justice

MUSA HARUNA KURYA (Jos Division)

Honourable Justice

M. S. ABUBAKAR – (Abeokuta Division)

Honourable Justice

MUHAMMED LAWAL ABUBAKAR – (Port Harcourt Division)

Honourable Justice

UCHE NMA AGOMOH – (Ekiti Division)

Honourable Justice

N. AYO-EMMANUEL – (Osogbo Division)

Honourable Justice

EVELYN NMASINULO ANYADIKE – (Umuahia Division)

Honourable Justice

FATUN ODOHI RIMAN (Uyo Division)

Honourable Justice

F. O. GIWA-OGUNBANJO – (Abeokuta Division)

Honorable Justice

Yellin S.Bogoro (Lafia Division)

Honorable Justice

Rosemsry O.Dugbo Oghoghorie (Enugu Division)

Honorable Justice

Rosemsry O.Dugbo Oghoghorie (Enugu Division)

Honorable Justice

Taiwo Obayomi Taiwo (Abuja Division)

Honorable Justice

Ibrahim Watila (Abeokuta Division)

Honorable Justice

Isa Hamma Adama Dashen (Yobe Division)

Honorable Justice

Mallong Peter Hoommuk (Kaduna Division)

Honorable Justice

Jude Kanyioh Dagat (Lagos Division)

Honorable Justice

Jane Egienanwan Inyang (Yenegoa Division)

Honorable Justice

Daniel Emeka Osiagor (Umuahia Division)

Honorable Justice

Simon Akpah Amobeda (Calabar Division)

Honorable Justice

Hassan Dikko (Bauchi Division)

Honorable Justice

Prof.Chuka Austine Obiozor (Lagos Division)

Honorable Chief Judge

Iniekenimi Nicholas Oweibo

Honorable Justice

Hassan Muslim Sule

Honorable Justice

Hadiza Rabiu Shagari

Honorable Justice

Saleh Kogo Idrissa

Honorable Justice

Joyce Obehi Abdulmalik

Honorable Justice

Hiliary Ide Osho Oshomah

Honorable Justice

Fadima Murtala Aminu

Honorable Justice

Toyin Bolaji Adegoke

Honorable Justice

James Kolawole Omotosho

Honorable Justice

Stephen Daylop Pam

Honourable Justice

AKINTAYO ALUKO – (Abakiliki Division)

Honorable Justice

Nehizena Afolabi

Honorable Justice

Dr. Nnamdi o.dimgba

Honorable Justice

Emeka Nwite

Honourable Justice

ABDU DOGO – (Akure Division)

Honourable Justice

ABDULAZEEZ M.Z. ANKA – (Yola Division)

Honourable Justice

ADAMU TURAKI MUHAMMED – (Port Harcourt Division)

Honorable Justice

Peter O.Lifu

Honorable Justice

Sunday Bassey Onu

Honourable Justice

ADEFUNMILOLA ADEKEMI DEMI – AJAYI (Benin Division)

Honorable Justice

Adefunmilola Adekemi Demi –Ajayi

Honorable Justice

Obiora Atuegwu Egwuatu

Honorable Justice

Sa’adatu Ibrahim Mark

Honorable Justice

Mobolaji Olubukola Olajuwon

Honourable Justice

AMINU BAPPA ALIYU (Minna Division)

Honorable Justice

Tijjani Garba Ringim

Honorable Justice

Nkeonye Evelyn Maha

Honourable Justice

AWOGBORO ABIMBOLA OLAWUNMI – (Yenagoa Division)

Honourable Justice

Segun Bello Mabel Taiye -(Abakaliki Division)